Para İade Garantisi

Herbalife Ürünlerine Güveniyor !

Para İade GarantisiHerbalife International 1980 yılında kurulmuş,sağlıklı yaşam,iyi beslenme yolu ile mükemmel bir yaşama giden yolu basitleştirmeye adamış bir welness şirkettir.Herbalife'ın kaliteli ürünleri sayesinde ,başarılı kilo kontrolü,dengeli beslenme ve gelişmiş kişisel bakıma sahip olursunuz.

Herbalife ürünleri doğadan ilham alan formülleri daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Herbalife ürünleri doktorlar,bilimadamları ve beslenme uzmanları tarafından iyi bir yaşam hedeflemek için geliştirilmiştir.Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlayan sebep bilimadamlarının ve uzmanlardan oluşan ekibin araştırma ve ürün testleridir. Dünya üzerinde milyonlarca müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler de ürünlerimizin sağlığa katkılarının teyididir.

Bu Sebeple;

Tüm ürünlerimizin yüzde yüz para iade garantisi bulunmaktadır. Herhangi bir ürünümüzden memnun kalmadığınız veya istediğiniz sonucu elde edemediğiniz takdirde 30 gün içerisinde kalan ürünü/ürünleri kutusu ile birlikte geri göndermeniz yeterlidir. Ürün ücreti derhal hesabınıza iade edilecektir. İade ürünlerde kargo ücreti göndericiye aittir. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerimizin 0543 947 4574 no'lu telefonundan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.