Hakkımızda

Herbalife Hakkında

30 yılı aşkın deneyimiyle Herbalife International bugün kilo kontrolü, beslenme ve kişisel bakım ürünleri alanında dünya liderleri arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü bir şirket olan Herbalife bitki bazlı ve doğal özlerden oluşan ürünler sunmaktadır. Bu ürünler, dünya çapında 88 ayrı ülkede 2,3 milyon Bağımsız Distribütör aracılığı ile tüketicilere ulaşmaktadır. Herbalife International’e bağlı bir şirket olarak Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Herbalife ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır ve faaliyetlerine Mart 1998’de başlamıştır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi olan BesDesDer’in (Beslenme Destek Ürünleri Derneği) üyesidir

Bilimsel Danışma Kurulu

Wellness sektöründe bir lider olarak Herbalife, Bilimsel Danışma Kurulu ile çalışmalarını yürütmektedir. Alanında lider seçkin doktorlar, ödül sahibi bilim adamları ve tanınmış wellness uzmanlarından oluşan bu ekibin tamamı, beslenme bilimi alanında ilerlemeye yardımcı olmakta ve Herbalife ürünlerinin belirli kalite seviyesinde olmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi iyi bir yaşama ilişkin her türlü konuda eğitmektedirler.

Distribütör Olarak Biz

Herbalife ürünleri sadece Bağımsız Distribütörler aracılığıyla satılmakta olup, mağaza veya satış noktasından temin edilemez. Bizler ana ofisi İzmir'de, ve irtibat ofisi İstanbul'da bulunan, Herbalife ürünleri satmaya yetkili bir grup distribütörüz. Ana hedefimiz, müşterilerimize sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam alanlarında destek olmak, ürün tüketiminden beslenme alışkanlıklarına hemen her konuda müşterilerimizle irtibatta kalarak doğru bilgiyi vermektir.